english version - En

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

Hallalpouyanarak@yahoo.com
با افتخار، شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در صادرات محصولات خود در سال 1396 شد.*__* بازدید دکتر ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت شیمیایی حلال پویان ، کسب گواهینامه های iso 90001:2008-iso 14001:2004 -iso 10002:2004- ohsas 18001:2007 از شرکت itcc انگلستان* _ *کسب علامت استاندارد ایران برای محصولات ایزوبوتیل استات، نرمال بوتیل استات و اتیل استات از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران* _ *کسب نشان کیفیت در سال های 2013 و 2014 از انجمن کیفیت ایران* _ *شركت حلال پويان اراك افتخار دارد كه بوتيل استات در گريد اورتان را براي اولين بار در ايران توليد نمايد كه قبل از آن، از خارج تهيه و وارد مي شد. لذا با اتكاي به كيفيت بالاي محصول خود، با صدور محموله هايي به آسياي ميانه و امارات متحده، پرچم افتخار ايران را برافراشته است.                                                                                                        

اخبار

بهمن ماه 93-راه اندازی سیستم پسآب (Sbr)

 بهمن ماه 93-راه اندازی سیستم پسآب (Sbr)

بهمن ماه 93-راه اندازی سیستم پسآب (Sbr)

نویسنده : مدیر سایت | ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

این سیستم که به روش راکتور متوالی منقطع کار می کند، یک سیستم لجن فعال پرشونده و خالی شونده است که فاضلاب ها جهت تصفیه به یک راکتور منتقل و پس از جداسازی اجزای نامطلوب آن، جهت استفاده در مصارف متفرقه تخلیه می گردد.

در این سیستم متعادل سازی و زلال سازی صورت می گیرد که این مهم، امری موفقیت آمیز در روند تصفیه فاضلاب های شهری صنعتی می باشد.

پس از اتمام تصفیه فاضلاب ها، مواد حاصل در فضای سبز شرکت حلال پویان مورد استفاده قرار می گیرد.