english version - En

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

Hallalpouyanarak@yahoo.com
با افتخار، شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در صادرات محصولات خود در سال 1396 شد.*__* بازدید دکتر ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت شیمیایی حلال پویان ، کسب گواهینامه های iso 90001:2008-iso 14001:2004 -iso 10002:2004- ohsas 18001:2007 از شرکت itcc انگلستان* _ *کسب علامت استاندارد ایران برای محصولات ایزوبوتیل استات، نرمال بوتیل استات و اتیل استات از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران* _ *کسب نشان کیفیت در سال های 2013 و 2014 از انجمن کیفیت ایران* _ *شركت حلال پويان اراك افتخار دارد كه بوتيل استات در گريد اورتان را براي اولين بار در ايران توليد نمايد كه قبل از آن، از خارج تهيه و وارد مي شد. لذا با اتكاي به كيفيت بالاي محصول خود، با صدور محموله هايي به آسياي ميانه و امارات متحده، پرچم افتخار ايران را برافراشته است.                                                                                                        

اخبار

شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در محصولات خود در سال 1396

شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در محصولات خود در سال 1396

شرکت حلال پویان اراک صادر کننده برتر استان در محصولات خود در سال 1396

نویسنده : مدیر سایت | ۲۷ مهر ۱۳۹۷

این شرکت با در نظر داشتن ظرفیت تولیدی خود با رویکرد صادرات محور و همچنین توسعه بازارهای خارجی، از جمله کشورهای عراق ترکیه افغانستان
بار دیگر با تیکه بر ظرفیت های داخلی و بومی خود توانسته است در سال تولید ملی و اقتصاد مقاومتی به عنوان صادر کننده برتر استان مرکزی شناخته و معرفی شود.
همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر استان مرکزی در آذر ماه سال جاری برگزار شد و شرکت حلال پویان به عنوان صادرکننده برتر معرفی و لوح یادبود صادرکننده برتر به این شرکت اهدا شد.

این تنها بخشی از افتخارات شرکت حلال پویان اراک است که تنها با زحمات بی دریغ پرسنل و یاری رسانی مشتریان این شرکت حاصل شده است.
مسعود مندوئی _ مدیریت شرکت حلال پویان، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل و یاری رسانان نسبت به این افتخار ابراز خرسندی کرد.
ما پرسنل شرکت حلال پویان اراک این افتخار را به تمامی هموطنان خود تبریک عرض میکنیم.