بوتیل گلیکول استات

شرکت تعاونی حلال پویان اراک هم اکنون با در اختیار داشتن دانش فنی برتر ،بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفیت وسیستم مدرن تولید قادر است سالیانه با ظرفیت 13500تن بوتیل استات سفارشات اختصاصی را در داخل وخارج کشور مطابق با استاندارد های بین المللی تولید وتحویل صنعتگران شیمی به خصوص در صنایع رنگ سازی وشرکت های تینر سازی نماید.

بوتیل گلیکول استات حلالیست با فراریت پایین و با قدرت حلالیت بسیار بالا و در شمار زیادی از مواد که در طیف وسیعی از صنایع پوششی و شیمیایی کاربرد دارند استفاده می شود و در بسیاری از حلال های آلی رایج از قبیل الکل ها، کتون ها، آلدهیدها، اترها، گلیکول ها و گلیکول اترها کاربرد دارد و تنها حلالی است که حلالیت آن با آب بسیار خوب و به صرفه می باشد.

کاربردها

بوتیل گلیکول استات به لحاظ قدرت حلالیت بسیار خوبی که برای بسیاری مواد آلی دارد و بوی ملایم و خوشایند آن و قابلیت حلالیت آن با حلال های آلی دیگر در صنایع متعددی کاربرد دارد . مهمترین کاربرد آن در صنعت پوششی رنگ می باشد  که به عنوان حلال بسیار قوی و با ثبات (دیر تبخیر) عمل می کند. بوتیل گلیکول استات همچنین حلال خوبی برای رنگ های اورتانی، جوهر دستگاه های چاپ (از جمله چاپ برجسبه)، جوهر خودکار و روان نویس، واکس و اسپری مبلمان، رنگ چوب و چسب و …. می باشد.

گریدها:

95 % و 99%

اطلاعات کامل در برگه های ایمنی ایزو بوبتیل استات موجود می باشد.

دانلود اطلاعات ایمنی محصول

اطلاعات کامل در برگه های ایمنی ایزو بوبتیل استات موجود می باشد.

دانلود اطلاعات فنی محصول

شرکت شیمیایی حلال پویان اراک افتخار دارد که بوتیل استات در گرید اورتان را برای اولین بار در ایران تولید نماید که قبل از آن از خارج تهیه و وارد می شد