اتیل هگزیل استات

شرکت تعاونی حلال پویان اراک هم اکنون با در اختیار داشتن دانش فنی برتر ،بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفیت وسیستم مدرن تولید قادر است سالیانه با ظرفیت 13500تن بوتیل استات سفارشات اختصاصی را در داخل وخارج کشور مطابق با استاندارد های بین المللی تولید وتحویل صنعتگران شیمی به خصوص در صنایع رنگ سازی وشرکت های تینر سازی نماید.

اتیل هگزیل استات حلالی با نقطه جوش بالا، فراریت پایین و آبگریز است، این ماده قابل ترکیب با الکل ها، کتون ها، آلدئید ها، استر ها، گلایکول ها، استرهای گلیکول و مواد هیدروکربنی می باشد.

کاربردها

اتیل هگزیل استات حلال خوبی برای نیتروسلولز و سایر رزین های معمول در برخی لاک ها و امولسیون لاک NC می باشد و همچنین به طور گسترده ای در صنعت چرم و در فرمولاسیون عطرها کاربرد دارد. این ماده سازگاری خوبی با تمام حلال های معمول مانند الکل ها،کتون ها، گلیکول اترها و هیدروکربن های آروماتیک و آلیفاتیک دارد پس بنابراین به عنوان یک افزودنی در پاک کننده ها و حتی در سیستم های رنگ سلب استفاده می شود.

گریدها:

98% و 99%

اطلاعات کامل در برگه های ایمنی ایزو بوبتیل استات موجود می باشد.

دانلود اطلاعات ایمنی محصول

اطلاعات کامل در برگه های ایمنی ایزو بوبتیل استات موجود می باشد.

دانلود اطلاعات فنی محصول

شرکت شیمیایی حلال پویان اراک افتخار دارد که بوتیل استات در گرید اورتان را برای اولین بار در ایران تولید نماید که قبل از آن از خارج تهیه و وارد می شد